Kullanım Şartları

enerjihaber.info sitesinde yayınlanan metin ve görseller orjinaline sadık kalmak ve referans vermek suretiyle alıntı yapılabilir.

enerjihaber.info sitesinde bulunan içerikten (yada bağlantı sağladığı başka bir içerikten) dolayı kullanım sorumluluğu kullanıcıya aittir.

enerjihaber.info bu sayfada belirtilen koşulları dilediği her zaman geliştirebilir ve güncelleyebilir.

enerjihaber.info sitesinde yer alan bağlantı ve site adresleri, sorumluluğumuzda olmayıp, bağlantısı verilen sitenin mesuliyetindedir.

enerjihaber.info sitesinde yer alan makale, yayın, haber, video vs. içerik tamamen tanıtım amaçlıdır. Sitede yayınlanan alıntı metinler ilgili kaynakların RSS verileri aracılığıyla yada Google ve Bing arama motorları vasıtasıyla erişilebilen verilerden oluşmaktadır.

Enerji Haber ve kişisel verileriniz 

enerjihaber.info‘nun herkese açık web sayfalarına, herhangi bir kişisel bilginizi girmeden erişebilirsiniz.

enerjihaber.info, web sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerini, mümkün olduğunca etkin bir şekilde korumaya söz verir. “Kişisel Bilgi” terimi, bir şahsın kimliğinin tespitine izin veren ve kolaylaştıran tüm bilgileri kapsar. enerjihaber.info, herhangi bir veri koruma kanununa ve başka uygulanabilecek herhangi bir kanuna harfi harfine uymaya söz vermekte ve garanti etmektedir.

enerjihaber.info sitesinde yayınlanmasını istediğiniz enerji sektörü ile ilgili makalelerinizi ya da basın bültenlerini haber@enerjihaber.info gönderebilirsiniz.